Top ceny v SR Nákup na splátky Doprava už od 5€
Hodnotenie produktov
Jurickova
GLOBAL-KROS TOMAS kreslo - šenil béžový (Lira 2) / tmavý orech
Mame 2ks vratane pohovky, velka spokojnost
Iveta
ML MEBLE ALFA PC stolík - jelša
Presne taký som potrebovala stolík s policou, čo mi aj vyhovuje.

Kancelárie (sektor)

Počet:
Zoradiť:

KANCELÁRIE (SEKTOR)

Práca šľachtí človeka ako sa hovorí, alebo bez práce nie sú koláče. Pracovať sa musí, či sa nám to páči alebo nie. Pracovný deň si však môžeme spríjemniť napríklad aj v príjemne zariadenej kancelárii podľa našich predstáv. Preto si pozrite našu ponuku kancelárskeho nábytku a začnite svoje predstavy pretvárať do reality.

 

Nezabudnite však na tieto kritériá, ktoré Vám pomôžu správne si vybrať:
• Veľkosť priestoru – tento faktor nám výrazne ovplyvní výber nábytku a jeho následnú kombináciu. Preto si ešte predtým, ako si vyberiete konkrétny nábytok, zmerajte svoj priestor. Predídete tak  nepríjemnému zisteniu, že zakúpený nábytok sa Vám do Vašej kancelárie nezmestí.
• Farba stien priestoru – tento faktor je dôležitý hlavne z estetického hľadiska. K Vašej farbe stien sa snažte doladiť kancelársky nábytok podľa ponuky a vytvorte si tak príjemne pracovné prostredie.
• Účel kancelárie – kancelársky nábytok si vyberajte aj podľa toho, aký účel má kancelária splniť. Či chcete mať čisto reprezentatívnu miestnosť, alebo len pracovnú miestnosť, alebo chcete v nej prijímať hostí ale zároveň mať v nej všetko po ruke. Podľa toho si stanovíte materiál (masív, drevotrieska), dizajn (moderný, rustikálny, praktický), trvácnosť, kombináciu kancelárskeho nábytku.
• Praktickosť kancelárskeho nábytku – tento faktor úzko súvisí s predchádzajúcim. Kancelária plná políc a skriniek (nástenných, stojacích), pracovný stôl (rohový, obdlžníkový, do U, do L), skrinka so zásuvkami, kreslo alebo stolička. Alebo kancelária na prijímanie návštev kde nesmie chýbať dych vyrážajúci písací stôl, pohodlné kreslo, sedacia súprava s konferenčným stolíkom, vytrína a pod.

Čítať viac
Heureka Najnakup Pricemania Cetelem VISA MasterCard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode TrustPay