Top ceny v SR Nákup na splátky Doprava už od 0€

Kategórie

Hodnotenie produktov
Sandra
WIP KWK-802 stojan na kvety
Dostala som ho ako darček, veľmi som sa potešila. Je krásny.
Ivana Matiašovká
GLOBAL-KROS ALEKSANDER L/P rohová sedačka - krémová ekokoža / šenil sivý (mura)
Nad mieru som spokojná. Dokúpila som si aj taburetku, no super. Odporúčam Vám.
Tamara
SIGNAL C-300 barová stolička - čierna
Stoločky sú veľmi pekné. Krásna kombinácia farieb, červená s čiernou. Doposiaľ som spokojn...
Marko
BOG-FRAN OREST C OR 6 polica - sonoma truffle / sonoma tmavá
Zákazník neuviedol slovné hodnotenie

Doplnky a dekorácie

Počet:
Zoradiť:

DOPLNKY A DEKORÁCIE

Máte svoj vysnívaný byt či dom, ale stále Vám v ňom niečo chýba? K pocitu dokonalosti či k potešeniu z maličkostí je ešte krôčik? Ak áno, ste v tej správnej sekcii, kde nájdete doplnky a dekorácie na potešenie nie len seba, ale hlavne Vašej domácnosti. Doplnky a dekorácie ponúkajú klientom neobmedzené možností kombinácií, dokupovania dekoratívnych elementov a neustáleho inovovania priestoru v akejkoľvek časti domácnosti.

 

V našej ponuke doplnkov, ktorými môžete potešiť svoju domácnosť a zároveň seba a svojich blízkych, nájdete:
• Stojanové vešiaky – sú určené skôr pre väčšiu miestnosť, pretože zaberú viac miesta ako závesné. Na druhej strane sú vhodným doplnkom, ktorým vyplníte prázdne miesto domácnosti. Sú z kovu, takže sa tak ľahko neprevrátia pod ťažkou váhou kabátov či búnd.
• Stojany na fľaše – skompletizujú Vašu zbierku vín, ktoré máte v sekretári či v iných úložných priestoroch. Vhodne umiestneným stojanom sa stanú Vaše fľaše viditeľnými aj pre Vašich kamarátov, či iných známych. Okrem svojej využiteľnosti sú aj estetickým doplnkom, ktorý lahodí oku.
• Stojany na časopisy – ak sa Vám po celej domácnosti povaľujú časopisy, noviny, brožúry či letáky a neviete si dať s tým rady, navrhujeme Vám, aby ste si kúpili stojan na časopis. Okrem vkusného nábytku spĺňa aj svoju funkčnú úlohu. Hodí sa do akejkoľvek časti domácnosti.
• Stojany na dáždniky – nemal by chýbať v žiadnej domácnosti. Vonku od rána prší a vy sa ponáhľate do práce? To však nie je pre Vás problém, pretože viete kde máte svoj dáždnik. Najideálnejšie miesto kde by ste mali umiestniť stojan, je predsieň. Nezabúdajte, že by mal byť z kovu alebo iného pevného materiálu a taktiež by mal mať v spodnej časti misku na zachytenie vody.
• Stojany na kvety – poskytujú Vám možnosť ako vhodným spôsobom obohatiť interiér splnením svojej základnej funkčnosti, ale tiež môžu dopomôcť k výslednému dojmu z priestoru, ktorý si obohatíte svojimi okrasnými kvetmi či drevinami.  
• Kôš na drevo – ¬praskanie dreva v krbe a sálanie tepla v zime, ale kto bude neustále chodiť pre drevo? Preto Vám ponúkame košík na drevo, ktorý jednorázovo naplníte a potom pohodlne prikladáte polienko po polienku do krbu. Navyše pôsobí veľmi vkusne položený pri krbe a spríjemňuje čuchové senzory vôňou dreva.
• Svietniky – nie len pre romantické večery, ale aj pre pohodlné vyloženie si nôh a relaxáciu pri hudbe a svetle sviečok zo svietnika, spríjemnia Váš namáhavý pracovný deň. Kovové svietniky svojím umeleckým prevedením, pôsobia aj ako estetická dekorácia.

Čítať viac
Heureka Najnakup Pricemania Cetelem VISA MasterCard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode TrustPay