Top ceny v SR Nákup na splátky Doprava už od 5€

Kategórie

Hodnotenie produktov
Štefan
BOG-FRAN DE LUX-90 90x200 cm taštičkový matrac - Jersey
Rýchle doručenie, kvalita, spokojnosť.
Saša
ASM FLY A1 ZZ obývacia stena - čierna / čierny vysoký lesk
Stíhli sme ešte akciu na ňu. Krásna je aj s komodou Leverkusen . Super nábytok.
Viktor
BOG-FRAN VECTOR pohovka - prevedenie 2
Pekny dizajn, kvalitna latka
Hanka
MEBLOCROSS HIDE písací stolík - čierna / čierny lesk
Super setri prestor, vnutri su aj ulozne policky, otvaranie je dobre poistene

Sedacie vaky

Počet:
Zoradiť:

SEDACIE VAKY

Účel a praktickosť taburetov je nám všetkým už dlhé roky známa. V poslednom období sa však na našom trhu ojavila ich modernejšia obdoba v podobe sedacích vakov. Ak chcete svojim blízkym dopriať pohodlné sedenie, ktoré bude zároveň priaznivo vplývať na ich správne držanie tela, je tu pre Vás možnosť ich výberu.

Výhodou sedacích vakov je, že sú vhodné tak ako do interiéru tak aj do exteriéru. Sú veľmi praktické aj na údržbu, pretože sú vyrobené väčšinou z vode odolných látok, ale pre potreby klienta sa vyrábajú aj sediace vaky z textilnej tkaniny. Sú plnené zdravotne nezávadnými ľahučkými polystyrénovými guľôčkami, ktoré sa prispôsobia tvaru tela a poskytujú tak svojmu „zákazníkovi“ príjemné, pohodlné a zdraviu prospešné posedenie či relaxáciu. Ich vysokú kvalitu zabezpečuje aj pevnosť stehov alebo viacnásobná náplň.

 

Pri výbere sedacieho vaku je potrebné sa zamyslieť nad:
• Veľkosť – veľkosť sedacieho vaku je závislá od nosnosti vaku. Maximálna nosnosť vaku je 150kg. Pre útlejšie postavy sú vhodnejšie aj menšie vaky (napríklad do detskej izby), vaky do exteriéru napríklad na terasu v dome či do reštaurácií odporúčame s väčšou nosnosťou a ľahko udržiavateľné.
• Materiál – vaky môžu byť vyrobené z textilnej tkaniny alebo z vode odolných látok. Výhodou vode odolných látok je možnosť ich umiestnenia do exteriéru a taktiež ich jednoduchá údržba.
• Farba – farbu vakov si vyberte podľa farieb vo Vašej domácnosti, aby ste ich zladili s ostatným nábytkom. Do detskej izby sa žiadajú vaky vo variácii viac farieb, čo zároveň spestrí priestor. Pre potreby klienta ponúkame aj dvojfarebné alebo jednofarebné variácie.

Čítať viac
Heureka Najnakup Pricemania Cetelem VISA MasterCard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode TrustPay