Top ceny v SR Nákup na splátky Doprava už od 0€
Hodnotenie produktov
Anna
NABBI HERKULES VIP záhradná stolička - čierna / hnedá
Tovar mi bol dodaný expresne rýchlo, odporúčam
Zuzana
NABBI HERKULES VIP záhradná stolička - čierna / hnedá
som maximálne spokojná s kvalitou tovaru a rýchleho dodania
Anna
NABBI HERKULES II záhradná stolička - čierna
Sú ľahké, vodeodolné, maximálna spokojnosť...

Záhradné stoličky

Počet:
Zoradiť:

ZÁHRADNÉ STOLIČKY

Záhrada ponúka veľké množstvo priestoru, kde sa môžete realizovať podľa Vašich predstáv. Nikto však neodolá lenošeniu na lehátku, hojdať sa na závesnom kresle alebo sa na polohovateľnom kresle opaľovať počas slnečných dní.

 

V našej ponuke nájdete:
• Závesné kreslo z ratanu – kreslo je z oceľovej konštrukcie a má nosnosť 130 kg. Výplet je z plochého umelého ratanu (jedná sa o sivý ratan) a na príjemne posedenie slúži poduška s vankúšom a bezpečnostným pásom.
• Polohovateľné kreslo – tieto kreslá slúžia na dlhodobé využívanie vo vonkajšom prostredí a sú odolné voči vetru, slnku, dažďu. Majú kovovú konštrukciu v prevedení antracit a sedák je zo syntetickej textílie v rôznych farebných prevedeniach. Ponúkajú možnosť zvoliť si tri polohy sedenia.
• Lehátka – v našej ponuke nájdete niekoľko druhov lehátok
• Lehátka s podhlavníkom – jedná sa o lehátka z hliníkovej konštrukcie s textilnou výplňou, odolnou poveternostným vplyvom  a podhlavníkom pod hlavu.
• Lehátka z kvalitného textilného materiálu – jedná sa o materiál, ktorý nenasakuje vodu a rýchlo schne. Konštrukcia lehátok je z trubiek, pričom ich variabilná konštrukcia poskytuje majiteľovi lehátka dosiahnuť až 10 rôznych pozícií. Ponúkame ich v rôznych károvaných aj nekárovaných farebných prevedeniach.
• Hojdacie lehátka so strieškou – tieto lehátka poskytujú nie len pohodlné polehovanie, ale ja možnosť sa príjemne pohojdávať a strieškou sa chrániť pred slnečným žiarením. Konštrukcia je z oceľových trubiek a poťah z polyesterového materiálu. Tieto lehátka nie sú však vhodné do vlhkého prostredia.

Čítať viac
Heureka Najnakup Pricemania Cetelem VISA MasterCard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode TrustPay